Alzheimer hastalığı nedir?
Alzheimer hastalığı gittikçe ilerleyen bir şekilde bilişsel yeteneklerin yıkımına neden olan bir beyin hastalığıdır. Kişi yavaş yavaş çevre ile iletişim kurma yeteneğini, karar verme yeteneğini kaybeder. Günlük yaşam aktivitelerini yerine getiremez. Belleğini kaybeder. Anormal davranışlarda bulunur. Kişilikte bir değişiklik olur, kaygı artar.

Bir Alzheimer hastalığı tanısı konmuşsa bir hasta bakıcı olarak neler yapabileceğinizi bilmeniz gerekir. Alzheimer hastalığının halihazırda tedavisi yoktur. Ancak hastalığın ilerlemesini yavaşlatacak ilaçlar mevcuttur. Alzheimer Hasta Bakımı; Bu ilaçların zamanında verilmesi, hastayla olan iletişim, hastaya karşı olan davranışlar hasta bakıcı için son derece önemlidir.

Bizler GD Gazi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu Ltd.Şti. olarak Hasta Bakıcı, Hasta Bakımı, evde hastanede hasta bakıcı temini konusunda 7/24 yanınızdayız. Profesyonel kadromuzla her türlü hasta bakıcı temininde yanınızdayız. Hasta Bakıcı, Hasta Bakımı, Yaşlı Bakımı, Ankara Hasta Bakıcı, Ankara Hasta Bakımı, Çankaya Hasta Bakıcı, Bilkent Hasta Bakıcı, Keçiören Hasta Bakıcı, Yenimahalle Hasta Bakıcı, Yenimahalle Devlet Hastanesi Hasta Bakıcı, Bilkent Şehir Hastaneleri Hasta Bakıcı, Şehir Hastaneleri Hasta Bakıcı, Ankara Şehir Hastaneleri Hasta Bakıcı. http://www.gazidanismanlik.com