Ankara’da hasta bakıcı faaliyetleri bir çok resmi ve gayri resmi olarak icra edilmektedir. Tabiki öncelikle resmi yollardan hasta bakıcı temin etmek esastır. Fakat bazı kötü niyetli insanlar kendilerini resmi gibi tanıtarak ve göstererek insanların güvenini kazanmakta ve kandırmaktadır.

Eğer sizlerde bu kötü niyetli insanların tuzağına düşmek istemiyorsanız mutlaka iş yaptığınız insanların resmi olduğundan emin olun ve gerekirse Türkiye İş Kurumunun resmi sitesine girerek teyit etmeyi unutmayın. Sizlere biz Sağlık Bakanlığına bağlı olarak çalışıyoruz diyen firmalara da itibar etmeyiniz. Hasta Bakıcı temini sadece Türkiye İş Kurumundan İzinli Özel İstihdam Büroları tarafından yerine getirilmektedir. Çok ağır cezaları olmasına rağmen bir çok firma İnternete sahte adres veya sadece telefon numarası yazarak bir şekilde bu ağır para cezalarından kurtulmaktadır. Sizlerde bir şekilde bu firmalar ile muhatap olduysanız ve mağduriyet yaşadiysanız mutlaka adresleri ile birlikte İşkuru telefonla arayarak veya e-devlet üzerinden şikayette bulunabilirsiniz.

Sizlerde bu tür mağduriyetler ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız mutlaka Özel İstihdam büroları ile çalışın. Hem kayıt dışı ekonomiye destek vermemiş olursunuz hemde güvenilir bir çözüm ortağı ile çalışmış olursunuz. Bizler GD Gazi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu LTD. ŞTİ. olarak gerek Ankara gerek Tüm Türkiye’de Hasta Bakıcı, Hasta Bakımı, Çankaya Hasta Bakımı, Ankara Hasta Bakıcı, Bilkent Şehir Hastaneleri Hasta Bakıcı, Yenimahalle Devlet Hastanesi Hasta Bakıcı faaliyetleri ile 7/24 hizmetinizde. Sizleride memnun müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız. Referansınız bizim için değerlidir.