Hastane ortamında yada evde hasta bakıcı birbiriyle çok benzer bir süreçtir. Her iki durumda da hastanın tüm ihtiyaçlarını gidermek kişisel temizliğini yerine getirmek yemeğini yedirmek ve ilaç takibi yapmaktır. Hastanede hasta bakıcı doktor gözetiminde çalışır ve hemşirelerden destek alabilir. Evde ise hasta bakıcı ve hasta yalnızdır. O yüzden evde hasta bakacak hasta bakıcı son derece deneyimli ve profesyonel olmalıdır.

Ankara ve çevre illerde hizmet vermekte olan firmamız İş Kur Özel İstihdam bürosu olarak hizmet vermektedir.Son derece önemli ve hassas bir konu olan hasta bakımı maalesef ülkemizde yasal olmayan (merdiven altı) firmalar tarafından yapılmaya devam etmekte bu durum hem hasta üzerinde hem de hasta yakınlarında olumsuz durumlara yol açmaktadır. Bu tür firmalardan bakıcı temin edildiği taktirde yasal olarak hiçbir hak iddia edilememektedir. 4904 (Türkiye İş kurumu Kanunu) Madde 20 – (Değişik: 6/5/2016 – 6715/10 md.) Kurumca dayanağı belirtilmek suretiyle; a) Kurumdan izin almadan iş ve işçi bulmaya aracılık yapan gerçek veya tüzel kişilere yirmi bin Türk lirası, tekrarı hâlinde kırk bin Türk lirası, bu kapsamda hizmet alan işverenlere on bin Türk lirası idari para cezası verilir.

Bizler GD Gazi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu Ltd.Şti. olarak başta ankara olmak üzere Tüm Türkiye çapında hasta bakıcı temini, Hasta bakımı, Yaşlı Bakımı, Hasta Bakıcı Ankara, Şehir Hastanesi Hasta Bakıcı, Bilkent Şehir Hastanesi Hasta Bakıcı, Çankaya Hasta Bakıcı olmak üzere hasta ve yaşlı bakımı üzerine hizmet vermektedir. Sizlerde mutlu müşteri ailemize katılmak isterseniz bir telefon uzaklığın dayız.