Ankara’da bulunan hastane lerde yapılan hasta bakıcı faaliyetleri resmi veya gayri resmi olarak gerçekleştirilmektedir. Gayri resmi hasta bakıcı hizmetleri hasta bakıcılarin kendi aralarında paslaşmak suretiyle ve hiçbir şekilde resmi dayanağı olmayan ve herhangi bir sorunla karşılaştığınızda muhatap bulamadığınız yapılanmalardır. Bir diğer gayri resmi olan durum ise Türkiye İş Kurumundan izin belgesi olmadan sadece vergi levhası almak suretiyle ( bazı durumlarda onu bile bulamayabirsiniz.) hizmet veren danışmanlık firmalarıdır. Bu firmalar ise herhangi bir sıkıntı durumunda muhatap bulma olasılığınız vardır. Telefonlarınız açılmaya bilir.

O yüzden hasta bakıcı temininde resmi danışmanlık firmalardan temin etmeniz önem kazanmaktadır. Türkiye İş Kurumundan İzin belgesi alan firmaları tercih etmeniz herhangi bir sorunla karşılaştığınız da sorunları ne kadar kolay aştıgınızı göreceksiniz.

GD Gazi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu LTD.ŞTİ. olarak Ankara’da bulunan özel yada devlet hastanelerinde hasta bakıcı, hasta bakımı hizmeti vermektedir. Sizler Türkiye İş Kurumundan İzin belgesi ile Ankara Hastanesi hasta bakıcı, Yenimahalle Devlet Hastanesi hasta bakıcı, Numune Hastanesi Hasta Bakıcı, Lıv Hospıtal Hastanesi hasta bakıcı, Bayındır Hastanesi Hasta Bakıcı, Atatürk Hastanesi Hasta Bakıcı, Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi Hasta Bakıcı, Boylam Psikiyatri Hastanesi hasta bakıcı, Tıp Fakültesi Hastanesi hasta bakıcı, Hacettepe Hastanesi Hasta Bakıcı, Gazi Hastanesi hasta bakıcı, Çankaya Hasta Bakıcı, Çukurambar Hasta Bakıcı, Ümitköy Hasta Bakıcı, Çayyolu Hasta Bakıcı, Bilkent Hasta Bakıcı, Yenimahalle Hasta Bakıcı, Keçiören Hasta bakıcı, Batıkent Hasta bakıcı, Hasta bakıcı, İnce hasta bakıcı, 19 Mayıs Hasta Bakıcı, Bayındır Hastanesi Hasta Bakıcı hizmetleri vermektedir.