Bunama zihin işlevlerinde kaybı niteleyen bir kelimedir. Burada önemli olan nokta normal bir zihinsel gelişme sonrasında bu işlevlerin kaybı durumunda bunamanın ortaya çıkmasıdır. Alzheimer hastalığı bunama yapan hastalıklar içinde en sık izlenen bozukluktur. Bu hastalık yeni bir hastalık olmasa da hastaların sayısı giderek artmaktadır. Çünkü hastalık ile ilgili en önemli risk faktörü yaştır ve yaşlanma kaçınılmaz bir durumdur.

Alzheimer hastalarının iyi bir bakıma, düzenli ilaç takibine ihtiyaç duymaktadırlar. Çoğu hasta bir başkasının yardımı olmadan hayatını idame ettirememektedir. Bu yüzden sabırlı sevecen bir hasta bakıcı bu süreçte sizlere son derece yardımcı olacaktır.Hastanın günlük yapması gereken işlemler konusunda ve ilaç takibi, ilaçların zamanında verilmesi, hastanın durumu ve takibi konusunda hasta bakıcı son derece önemlidir.Hastadan fazla kendi işleri ile ilgilen, telefon, sosyal medva, vb. şeylerle ilgilenen bir hasta bakıcı çok fazla yardımcı olamadığı gibi hastamıza zararı bile dokunabilir.

Bizler GD Gazi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu Ltd.Şti. olarak başta ankara olmak üzere Tüm Türkiye çapında hasta bakıcı temini, Hasta bakımı, Yaşlı Bakımı, Hasta Bakıcı Ankara, Şehir Hastanesi Hasta Bakıcı, Bilkent Şehir Hastanesi Hasta Bakıcı, Çankaya Hasta Bakıcı,Keçiören Hasta Bakıcı, Ümitköy Hasta Bakıcı, olmak üzere hasta ve yaşlı bakımı üzerine hizmet vermektedir. Sizlerde mutlu müşteri ailemize katılmak isterseniz bir telefon uzaklığındayız.  http://www.gazidanismanlik.com